Proč jsem se rozhodla založit si web

20.05.2021

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli si mám znovu zkusit založit něco jako blog. Jenže jsem nechtěla ten klasický webík, kde se budu muset dlouhé hodiny cucat s tím, aby to jakž takž vypadalo k světu. 

A k mému vlastnímu překvapení, mít svůj osobní web se ukázalo jako vlastně docela zábava. Sice vůbec netuším, k čemu bude tento blog sloužit, ale na druhou stranu ho beru jako rozšíření k mému instagramu. Přeci jen tato platforma nepojme úplně všechno, co chci sdělit svým čtenářům. 

A tak jsem tady. Snažím se vypotit ze sebe první věty, dát dohromady vzhled a pomalu zaplňují tyto stránky. Pokud jste ke mně zavítali a bude se vám tu líbit, budu ráda za pozitivní zpětnou vazbu. 

Veni, vidi, vici. 

Vydat knihu byl vždycky můj sen. Nějak jsem už od dětství věděla, že psaní je jedna z mála těch věcí, které mě zcela a kompletně naplňují. Mít vlastní web se ukázalo jako logický krok poté, co jsem se konečně odhodlala začít pracovat na vydání svých knih. 

Ani nevím, jestli někdy budete v rukou držet moji knihu, já pevně věřím a doufám, že ano, ale na druhou stranu se pořád trochu bojím. 

Stejně tak už ale není cesta zpět. Musím teď vydat všechnu svou energii k tomu, aby se mi podařilo vydat svou knihu. Takže mi držte palce.